expresní kurýrní služby. Rychlé doručení dokumentů i objemných zásilek

" lang="cs" xml:lang="cs" />

Je expresní kurýrní služba fikce?

Existuje spousta přepravců, přehršel nabídek. Spousta z nich nabízí expresní kurýrní služby. Rychlé doručení dokumentů i objemných zásilek je reálně poskytovanou službou, která vám může v mnohém ušetřit čas, nervy a peníze.

Přehledný systém

Základem úspěchu je flexibilní a přehledný systém. A právě takový vám nabízí Takecars. Nemusíte vyplňovat dlouhé formuláře, odbíhat na pobočku ani zásilky vážit a měřit. Jediné, co je třeba, je vyplnit vstupní údaje v online objednávkovém systému. Zadáte vaši a cílovou adresu a dál už jen vyberete z několika možností. Ano – hned z několika možností! Přitom vás nebude limitovat velikost zásilky ani vaše domovská adresa. Takecars kurýři jsou schopni obsáhnout celou ČR a v rámci komplexních služeb zajistí dodání i na Slovensko, do zemí EU nebo i dál.

Ale zpátky k rozcestníku. Expresní přepravní služby třeba po Praze znamenají rozdíl pár desítek minut, mezitím kdy vy předáte zásilku kurýrovi a on potvrdí její doručení. Pokud půjde o větší dálky, i na Slovensko je reálný čas dodání ještě týž den! Takecars má totiž dobře řízenou vlastní síť vozidel a tu navíc efektivně posiluje spoluprací s mezinárodním dopravcem DHL. Může tak slíbit a splnit spolehlivé a skutečně rychle doručení na jakoukoliv adresu. A pozor – i při cestě za hranice za velmi slušnou cenu!

Na velikosti nezáleží

Proč by také mělo, Takecars mohou vaši zásilku vézt běžným vozem, ale k dispozici je i pick-up nebo dodávka. Ne vždy se expresní doručení týká objemných předmětů, každopádně je dobré vědět, že si Takecars poradí třeba i s celým archivem! Hned!

Co potřebuje nejčastěji expresní doručení? Ano – smlouvy, nabídky spolupráce, projekty. A jak nejlépe podpořit profesionální dojem než bleskově dodanými dokumenty, navíc kurýrem s profi vystupováním? Řekněme, že se takto dá s nejvyšším efektem předat i květina, pozornost nebo drahý dárek. A vůbec nikdo nemusí vědět, že to zase řešíte na poslední chvíli. Fakt!

Kurýrní služby nejsou vázány smlouvou o pravidelné spolupráci, můžete je využít jednou, můžete je využít opakovaně. Můžete je jen vyzkoušet. U Takecars vám vždy bude garantována spolehlivost, rychlost a dobrá cena.

Další články
 • Jak nejvýhodněji poslat balík v ČR?

  Potřebujete rychle a spolehlivě poslat balíček a přemýšlíte, jak to nejlépe zařídit? Záleží na mnoha faktorech. Kolik máte času. Jak rychle jej chcete dodat.

 • Jak nejvýhodněji poslat balík do zahraničí

  Balík můžete doma zabalit, opatřit popisky, odnést na poštu, vyplnit formuláře, vystát frontu, některé formuláře pak znovu opravit na přepážce s pomocí úřednice, zaplatit slušný poplatek a pak čekat a doufat …

 • Co rozhoduje o výběru kurýrní služby?

  Když budete vybírat kurýra, co vás bude zajímat nejvíc? A je v tomto případě jedno, mluvíme-li o přepravci pro doručení zásilky obchodním partnerům nebo chcete třeba jen o poslání dárku.

 • Ekonomická či expresní přeprava?

  Jaký je skutečný rozdíl mezi ekonomickou a expresní přepravou? Je „expresní“ pouze lákavý název, který však stojí pouze za mnohem dražší cenou nebo snad „ekonomický“ znamená doručení zásilky později, se zpožděním? 

 • Optimalizace nákladů v logistice. Kde ušetřit?

  Pandemie mnohé změnila. Změnila nejen chování zákazníků a jejich preference, ale také zásadně zvýšila nároky na logistiku. 

 • Doprava jako nutné zlo? Dávno ne. Přinášíme 5 tipů, jak na ní vydělat

  Dobře řízené kurýrní služby vás efektivně zastoupí a získají víc času na důležitější agendu. Jednoduše můžete být svým zákazníkům blíž než konkurence.

 • Jak správně zabalit balík

  Klasická krabice je obalem k nezaplacení! Neimprovizujte, nevyrábějte obaly z části kartonu, nebalte do plastových obálek. Balte jednoduše do krabic.

 • Požadujete expresní doručení zásilky?

  Čas jsou peníze. Navíc však rychle a spolehlivé doručení zásilky potvrdí vašemu obchodnímu partnerovi nebo zákazníkovi vaši profesionalitu a zájem. 

 • Pohodlná on-line objednávka kurýra

  Dnes vám stačí zadat vaší a cílovou adresu v online objednávkovém formuláři. Kurýr si zásilku vyzvedne u vás a podle vašich pokynů ji doručí. 

Expresní kurýrní služba expresní kurýrní služba TakeCars

 

Jsme držitelé ISO 9001 a 13485

ISO Certifikát  ISO Certificate

Michal Anýž - Takecars

Kancelář:
Jankovcova 1566/2b
170 00 Praha 7

 


+420 224 800 224
+420 777 558 058

 


info(zavináč)takecars(tečka)cz

 

Fakturační údaje:

Michal Anýž - Takecars
Třebešovská 2254/105
193 00 Praha 9 - Horní Počernice


IČ: 69528608
DIČ: CZ8008140261

Číslo účtu 1154511
Kód banky 5500
IBAN CZ5455000000000001154511
SWIFT RZBCCZPP

 

TAKECARS s.r.o.
Jankovcova 1566/2b
170 00 Praha 7 - Holešovice

IČO: 08077703
DIČ: CZ08077703

Číslo účtu 560550
Kód banky 5500
IBAN CZ8855000000000000560550
SWIFT RZBCCZPP

 

Kontaktní formulář

* neslouží k objednání zásilky